درباره ما

درباره شرکت ساج استیل

شرکت ساج استیل از سال 90 فعالیت خود را در زمینه تأمین محصولات فولادی خاص، بر‌اساس نیاز صنایع و معادن کشور از شرکت معتبر Voestalpine آغاز کرده است.

این محصولات براساس نیازهای صنایع مختلف کشور مانند فولاد، معادن، سیمان و خودرو جهت عرضه و خدمت‌رسانی به صنایع کشور انتخاب شدند. شرکت ساج استیل بعنوان نماینده رسمی Voestalpine   اتریش در ایران و کشورهای همسایه و همچنین نماینده  GC Clad part هلند در ایران مسئولیت  عرضه محصولات فولادی خاص و ویژه این شرکت ها در بخش صنایع معدنی، فولادسازی،  سیمان، ماشین آلات بندری، حمل و نقل، لایروبی  و… را بر عهده دارد.

در همین راستا ورق­های ضد سایش دورستات DUROSTAT، استحکام بالای ALFORM، الکتریکال ISOVAC و مفتول وکابلهای (استرندها) پیش تنیده روکش دار و بدون روکش محصول شرکت Voestalpine و نیز ورق های دو و سه لایه جدید FEDUR و TRIDUR  محصول شرکت جی سی سی هلند  که در حقیقت عملیات حرارتی شده ورق ALTRIX می باشند در انبارهای این شرکت در داخل و خارج از کشور موجود بوده و در کمترین زمان  قابل تحویل هستند.

ورقهای فولادی عرضه شده توسط شرکت ساج استیل بر اساس آخرین تکنولوژیهای فولادسازی دنیا نظیر TMCP, Direct Hardening, Roll Bonding  تولید می­گردند. شرکت ساج به عنوان یک شرکت دانش محور پشتیبانی فنی و علمی  مشتریان را در سرلوحه کار خود قرار داده است. لذا با این دیدگاه فقط به موضوع تأمین کالا بسنده نکرده و مهندسی تأمین، مشاوره فنی قبل و پس از فروش، تهیه مقالات و مطالب علمی مفید و سازنده در مجلات، همکاری مستقیم و نزدیک با واحد تحقیق و توسعه شرکت Voestalpine نیز از دیگر فعالیت­های جاری شرکت می­باشد.